شرکت تولیدی صنعتی فوم پلیمر مشبک

تولید کننده فوم پلیمر مشبک ،فوم پلی اتیلن ،رول و تشک

  
  
  

تایل اکوستیک چیست؟

تایل اکوستیک؟

تایل اکوستیک چیست ؟

تایل آکوستیک، به منظور بهبود کیفیت صدای تولید شده در محیط ساختمان، مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول، همچنین، می تواند انتقال صدای ناخواسته از بیرون را کاهش دهد. انواع مختلفی از محصولات آکوستیک وجود دارد که عبارتند از تایل ها که از طریق شبکه از سقف آویزان می شوند؛ نوعی که مستقیماً بر روی سقف نصب می شوند و بالاخره، نوعی که به سطح دیوار چسبانده می شوند.

تایل آکوستیک در مکان های عمومی از جمله تئاتر ها، سالن های کنسرت، فضاهای اداری، تجاری، درمانی، آموزشی، مذهبی و پارکینگ برای از بین بردن انعکاس صدا استفاده می شود. امروزه، تایل های آکوستیک در طرح های مختلف شبیه به گچ، سنگ یا حتی پارچه، طراحی شده اند و نصب آن ها نیز بسیار آسان است .

 

از مزایای تایل های آکوستیک نصب سریع و آسان، حذف عملیات رنگ آمیزی، دسترسی آسان به فضای تاسیساتی تعمیر و نگهداری آسان، تنظیم شرایط آکوستیکی محیط می باشد

فوم تشک چیست؟

فوم تشک چیست؟

پلی فوم البرزموفقترین مرغوب ترین و بزرگترین تولید کننده انواع ورق فوم و ورق تشک  با کیفیت بالا و دوام بالا می باشد.این ورق ها ازجنس  پلی اتیلن است. فوم تشک از انواع  فومها ومخصوص کالاهای خواب میباشد که بصورت شیت و یا ورقه ورقه تولید میگردد. و با آخرین استانداردهای جهانی مطابقت نموده و تمامی استانداردها رعایت شده است  تا محصولی با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

فوم پلی اتیلن از جمله فرآورده های نفتی و پلیمری است که به دلیل داشتن خاصیت سلولی مقاوم در برابر صوت ، حرارت ، رطوبت بوده و به عنوان عایق عمل می نماید.

از این فوم عایق بندی می توان به عنوان فوم عایق صدا , فوم عایق دیوار , فوم عایق لوله و … استفاده نمود.

 فوم های پلی اتیلن به صورت رول، پازل، لوله ای و ورقه ای موجود بوده و در صنایع گوناکون مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از انواع پرکاربرد آن ها به صورت ورق فوم موجود می باشد.

این فوم ها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که آن ها را متناسب جهت استفاده در صنایع مختلف می نماید.

 و یکی از تولیدات شرکت پلی فوم مشبک میباشد که در سایزهای مختلف تولید و ارئه میگردد.سایر و ضخامت های این فوم ها عبارتند ازد:   1میلیمتر تا 120 میلیمتر در 10 رنگ و با  رنگهای متنوع که بیشتر در ساخت تشکهای بیمارستانی و طبی و خانگی وارد بازار میشود

بیشترین و پر فروش ترین تشک ها 4سانتی متر الی 12 سانتیمتر میباشد

اکوستیک ، عایق صوتی ، عایق صدا (acoustic )

 

اکوستیک ، عایق صوتی ، عایق صدا (acoustic )

اکوستیک چیست :

تمامی علوم مربوط به صداها و صوتی را اکوستیک می گویند. به اصطلاح علمی که به تولید چگونگی  انتقال امواج صدا  در محیطهای گوناگون می پردازد را و به پدیدهای بازتاب، شکست و پخش و جذب را در آپارتمانها ، سالنها ، اتاقها ، استدیو ها،تالارها  را تحت تاثیر قرار میدهد را موردبررسی قرار داده و آن را اکوتیک مینامند .

زندگي پر از صداست و ما هميشه طالب شنيدن صداهاي خوش و حياتي هستيم و از صداهاي نا مطبوع و خطرناك گريزانيم. بطور كلي بايد گفت كه هر چه پيش مي دويم، بشر نسبت به حس شنوايي بيشتر توجه پيدا مي‌كند. پيشرفت روز افزون صنايع صوت از قبيل: تلفن ـ راديو ـ فونوگراف ضبط صوت روي فيلم و تهيه فيلمهاي صدا دار و غيره خود مي‌تواند بر اين موضوع دليلي مسلم باشد

هدف اکوستیک چیست :

از بین بردن صداهای تند تیز و زائد و مزاحم (نویز) ودر سالنها و ساختمانها به منظور دور کردن الودگی صوتی بکار زفته و ایزوله میشوند.

مورد استفاده اکوستیک :

هیچ رشته خاصی در دانشگاه ها وجود ندارد . ولی بصورت تخصصی در رشته هایی مثل فیزیک ؛معماری تئاتر و موسیقی  به دانش آن پرداخته شده است. در ایران تنها اکوستیک ساختمانی و اکوستیک موسیقی توسط اشخاص و شرکتها و برخی سازمانها بصورت یک فن مورد بررسی قرار گرفته است .

 

 اکوستیک چیست : تمامی علوم مربوط به صداها و صوتی را اکوستیک می گویند. به اصطلاح علمی که به تولید چگونگی انتقال امواج صدا در محیطهای گوناگون می پردازد را و به پدیدهای بازتاب، شکست و پخش و جذب را در آپارتمانها ، سالنها ، اتاقها ، استدیو ها،تالارها را تحت تاثیر قرار میدهد را موردبررسی قرار میدهد .

در این راستا شرکت پلی فوم البرز با تولید فوم های عایق صوت ، رطوبت و انواع فوم های مرتبط موجب گردیده تا به سهولت این علم به پیش رود .