شرکت تولیدی فوم پلیمر مشبک

TEL : 02155695753-021551555567-09125224005

  
  
  

تولید فوم پلی اتیلن

تولید کننده فوم پلی اتیلن

 تولید کننده فوم پلی اتیلن

توليد کننده فوم پلي اتيلن:

توليد کننده فوم پلي اتيلن در رنگهاي مختلف جهت استفاده در مهدهاي كودك، صنايع بسته بندي  در ضخامتهاي مختلف در شرکت تولیدی پلی فوم البرز می باشد. برای تولید انواع فوم ما از جدیدترین تکنولوژی روز استفاده می کنیم.

تولید فوم پلی اتیلن چیست ؟

تولید فوم پلی اتیلن نیازمند اطلاعات و تخصص ویژه ای می باشد . باید برای بدست آوردن کیفیت ای معقول در سطح رقبا و در نهایت فراتر از رقبا از تمامی ابزار ها و تکنولوژی استفاده کرد . استفاده از مواد اولیه مناسب در کنار تخصص ترکیب و تولید آن میتواند اولین گام باشد.

هر تولید کننده فوم پلی اتیلن باید باید موارد مهم در این ضمینه را در نظر گرفته و بدانند که معیار برتر سبکی و نرمی فوم در کنار انعطاف مناسب می باشد. و همینطور در مقابل سرما و گرما مقاوم بوده و بتواند نقش عایق فومی را ایفا کند. در نهایت باید در نظر گرفت نیاز به نصب آسان آن نیز می باشد.

تولید کنندگان فوم پلی اتیلن باید بدانند که مصارف این فوم ها در چه صنایعی می باشد و تولید را بر اساس درخواست های مختلف در نظر بگیرند . در بعضی مصارف این فوم ها برای عایق کاری و یا آببندی قطعات به کار می روند . باید این فوم ها انعطاف و نرمی لازم برای نصب در انواع قسمت هارو داشته باشند. فوم های پلی اتیلن برای تولید کننده اهمیت بالایی داشته و به تمامی نکات تولیدی توجه می گردد. فوم ها در صنایع بسته بندی و انواع صنایع ضربه گیر، خودروسازی، واشر های صنعتی ، تشک های ورزشی و طبی و انواع تزئینات و دکوراسیون مورد استفاده است. برای هر کدام از این صنایع فوم مورد نظر و خاص همان صنف تولید و عرضه می گردد.

این ورق های فومی به صورت رولی و ورقه ای می باشند . و نکته قابل تامل آن کیفیت بالا و قیمت مناسب و پایین آن میباشد.

حاضرین در سایت

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

همه چیز در مورد فوم سرد

تخفیف ویژه

فروش ویژه بهاره

فروش ویژه بهاره